Moda przez 24h

bok@123moda.pl

Szycie na miarę – ile trwa, jak wygląda proces?

Gotowy garnitur z dowolnego sklepu sieciowego nie będzie tak dobrze dopasowany do twojej sylwetki, jak garnitur, który zostanie uszyty na miarę. Ta druga opcja będzie nie tylko sprawiała, że będziesz lepiej wyglądać – czy to na żywo, czy też na zdjęciach, ale również pozwoli ci na wygodne funkcjonowanie nawet podczas ważnych uroczystości. To właśnie dlatego na pewno znajdziesz mnóstwo reklam dotyczących szycia na miarę garniturów na wesele. Bo czy jest ważniejsza okazja od tej?

1. Szycie na miarę – dlaczego warto mieć ubrania uszyte na miarę?

2. Szycie garniturów i smokingów na miarę – jak długo trwa?

3. Garnitur szyty na miarę – jak wygląda proces szycia na miarę?

4. Wybór tkaniny i dodatków – na co masz wpływ szyjąc garnitur bądź smoking na miarę?

5. Usługa szycia garnituru dopasowanego do twojej sylwetki i indywidualnych potrzeb – gdzie możesz złożyć zamówienie?

Szycie na miarę – dlaczego warto mieć ubrania uszyte na miarę?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na noszenie ubrań szytych na miarę. Przede wszystkim ma się możliwości zdecydowania o wyborze tkaniny do pewnego stopnia. Także kolor nici ii wybór dodatków są do pewnego stopnia w twoich rękach, dzięki czemu możesz mieć wpływ na proces powstawania czy to garnituru czy też dowolnej innej części garderoby. Oprócz tego, ubrania szyte na miarę świetnie się prezentują i są wygodne, dzięki czemu można w nich przechodzić nawet cały dzień.

Szycie garniturów i smokingów na miarę – jak długo trwa?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak długo może trwać proces szycia garnituru bądź smokingu na miarę. Nie jest to mało czasu. Pracownie, które mają średnie obłożenie klientami potrzebują przeciętnie od 8 do nawet 12 tygodni, aby być w stanie wykonać cały garnitur od początku do końca, wraz z przymiarkami oraz poprawkami. Jeżeli jakieś miejsce deklaruje, że może wykonać garnitur w 4 tygodnie lub krócej, powinno to zapalić czerwoną lampkę w głowie.

Garnitur szyty na miarę – jak wygląda proces szycia na miarę?

Proces szycia na miarę to tak naprawdę kilka etapów. Na pierwszym spotkaniu pobierane są miary i wykonywany jest wywiad, dzięki któremu krawiec wie, czego powinien unikać i co zawrzeć w swojej pracy. Następnie wszystkie elementy garnituru są wykrawane na próbę i dobierane są do nich dodatki – taki proces może trwać nawet kilka kolejnych spotkań. I dopiero po tym czasie, garnitur szyty jest już z właściwego materiału i wykonywane są wszystkie ostatnie poprawki. Coś, co mogło umknąć przy wcześniejszych wizytach.

Wybór tkaniny i dodatków – na co masz wpływ szyjąc garnitur bądź smoking na miarę?

Jako klient, który chce aby jego garnitur był uszyty na miarę, masz wpływ na bardzo wiele rzeczy i elementów procesu. Możesz zażyczyć sobie konkretny materiał – niezależnie czy to będzie wełna, bawełna, jedwab czy cokolwiek innego. Masz wpływ również na to, jaki wzór będzie się znajdował na tkaninie, z której będzie wykonany twój garnitur. Możesz także wybrać nici czy dodatki takie, jak guziki, dzięki którym twój garnitur będzie prezentował się jeszcze bardziej unikatowo.

Usługa szycia garnituru dopasowanego do twojej sylwetki i indywidualnych potrzeb – gdzie możesz złożyć zamówienie?

Gdzie można złożyć zamówienie na uszycie garnituru na miarę? Szycie na miarę w Cafardini to doskonały pomysł. Możesz tam zamówić nie tylko wykonanie samego garnituru czy spodni, ale również smokingu. Będziesz więc mógł dobrze wyglądać nie tylko na własnym ślubie, ale również w pracy czy też podczas innych wydarzeń – chociażby kulturalnych.

Sięgnij po bieliznę nocną plus size – zadbaj o swój komfort

Pozostałe

Share This