Moda przez 24h

bok@123moda.pl

Czym jest marka Carhartt WIP Street Wear – Work Style

Firma Carhartt została założona w 1889 roku i od ponad 125 lat jest wiodącym producentem i dystrybutorem odzieży roboczej.

Firma Carhartt została założona w roku 1889 w Dearborn w stanie Michigan przez Hamiltona Carhartta. Hamilton był przemysłowcem, który zaczynał od produkcji odzieży roboczej dla robotników w fabrykach i kopalniach. Sukces firmy Hamiltona Carhartt zawdzięczany jest w dużej mierze zasługą rozwoju technologicznego. Mocny nacisk na ulepszenia i jakość zaczęto stosować po wejściu Ameryki do II wojny światowej. Rozpoczęto wtedy właśnie produkcję wojskowych kurtek i spodni dla armii amerykańskiej. Od tego czasu kontynuowali ulepszanie swoich produktów w miarę upływu czasu, aby zaspokoić więcej zawodów, w tym strażaków, policjantów, drwali i pracowników budowlanych.

Dlaczego powinieneś nosić Carhartt?

Jeśli pracujesz w branży, w której jesteś narażony na trudne warunki, powinieneś nosić specjalną odzież roboczą zaprojektowaną przez firmę Carhartt. Ta linia odzieży jest odporna na najtrudniejsze warunki. Są trwałe, wygodne i zapewniają ochronę przed zagrożeniami, jakie praca w takich warunkach może spowodować na Twojej skórze. Co raz częściej w wyszukiwarce Google zaczynamy szukać informacji o firmie. Pisaliśmy również o modzie męskiej na 2021r. w tym artykule „modnie ubrany facet…”

W tym artykule przyjrzymy się niektórym z najlepszych produktów Carhartt dla tych, którzy pracują rękami i potrzebują trwałej odzieży roboczej, która wytrzyma trudne warunki.

Bluzy Carhartt

Bluzy Carhartt są wykonane z najtwardszych i najdłużej noszonych materiałów. Zostały zaprojektowane, aby sprostać trudnym zadaniom i wymaganiom życia.

Niektóre koszule mają podszewkę z polaru, więc możesz mieć pewność, że nie zmarzniesz w chłodniejszych temperaturach. Fartuch samochodowy Carhartt to niezawodny wybór dla tych, którzy potrzebują ochrony przed zimnem bez straty komfortu podczas pracy.

Work style i street wear

Carhartt po odniesieniu sukcesu z odzież roboczą work style zaczęła tworzyć równie wytrzymałe ubrania z stylu street wear. Znajdziemy tam jeansy, koszulki, swetry i inne produkty niezwiązane z pracą fizyczną. Warto zaznaczyć, że niezależnie czy wybieramy work style czy street wear mamy gwarancję jakości od producenta Carhartt. Legendarna jakość i komfort z odzieży roboczej zostały przeniesione na  odzież codzienną Street wear. Ten styl jest uwielbiany przez młodzież jak i starszych konsumentów.

Gdzie kupię oryginalne produkty Carhartt

Coraz częściej podróbki pojawiają się na rynku i znanych portalach sprzedażowych. Podrabiane są znane firmy jak i te mniej znane. Jednym z wielu sposobem na sprawdzenie czy produkt jest oryginalny jest sprawdzenie u źródła. Zapytaj np. na Fan page marki Carhartt o dostawców na rynek polski, lub wyślij zapytanie mailowe do nich. Na pewno pomogą, a Ty będziesz pewny że dobrze zainwestowałeś swoje pieniądze w oryginalny produkt.

My zapytaliśmy już o sprawdzonych dostawców marki Carhartt:

Prostore.com.pl

workstyle.pl

Możesz już na spokojnie odwiedzić jeden z powyższych sklepów online i złożyć zamówienie. W momencie pisania artykułu w sklepie Prostore.com.pl trwa promocja na darmową dostawę od zamówień za 50zł. Spróbuj złożyć zamówienie!

Pozostałe

Share This